İŞKUR

Halk Ekmek KPSS’siz İşçi Alımı! İŞKUR

Türkiye’de ünlü bir fırın zinciri olan Halk Ekmek , kısa bir süre önce 2 dağıtım görevlisi/sürücü kiralamak için bir işe alım kampanyası duyurdu. Şirket, istisnai bir hamleyle, adayların Kamu Personeli Seçme Sınavı ( KPSS ) puanları dikkate alınmaksızın seçileceğini açıkladı . İş ilanı, kalıcı istihdam fırsatlarını garanti ederek pozisyonların çekiciliğini daha da artırır. Duyuru , başvuru süreci ve uygunluk kriterlerine ışık tutan Türkiye İş Kurumu İŞKUR aracılığıyla yapıldı.

devlet kurumlari 320 buro personeli istihdam edilecek

Adaylar İçin Gereklilikler

Kamu görevlisi alımı ilanına başvuru yapmak için adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir:

  1. Vatandaşlık: Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve herhangi bir sicil kaydı bulunmaması gerekmektedir.
  2. Sürücü Belgesi: Adayların Karayolları Genel Müdürlüğü’nden onaylı E sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir.
  3. Yaş: Başvuru sahipleri en az 22 yaşında ve 45 yaşından büyük olmamalıdır.
  4. Eğitim: Lise diploması veya eşdeğer bir nitelik gereklidir.
  5. Askerlik Hizmeti: Erkek sürücü adaylarının askerlik hizmetini tamamlamamış veya muaf tutulmuş olmaları gerekmektedir.
  6. Emeklilik Durumu: Adayların emekli olmaması veya emekli maaşı almaması ve emeklilik haklarına sahip olmaması gerekir.

Kadrolu Alım İlanı Başvuru Süreci

Halk Ekmek işe alım ilanı başvuruları 23 Mayıs 2023 tarihinde başlayıp 25 Mayıs 2023 tarihinde sona erecektir. Başvuruların başarılı olabilmesi için adayların vardiyalı çalışmaya istekli olması gerekmektedir. Başvurular, gerekli özgeçmiş belgeleri ik@eskisehirkentas.com.tr adresine gönderilerek online olarak yapılmalıdır .

Başvuruda verilen tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olmak çok önemlidir. Eksik veya yanlış yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvuru sahipleri, başvurularını belirtilen tarihler içinde tamamlamalı ve yayınlanan yönergelerde belirtilen koşullara uymalıdır.

Halk Ekmek’te Tam Zamanlı İstihdam Olanakları

Başarılı adaylar Eskişehir şubesi başta olmak üzere Halk Ekmek’te tam zamanlı olarak istihdam edilecektir. İstihdam koşulları, vardiyalı çalışmanın uygulandığı haftalık 45 saatlik çalışma süresini içerir. Duyuruya göre, adayların kadrolara başvuruda bulunabilmesi için Eskişehir’de ikamet ediyor olması gerekiyor. Ek olarak, en az 3 yıllık mesleki deneyim gereklidir.

Halk Ekmek’in bu işe alım kampanyası, KPSS puanına ihtiyaç duymadan uzun süreli iş arayan bireyler için eşsiz bir fırsat sunuyor. Belirlenen şartları taşıyan ilgili adayların, başvurularını belirtilen tarihler içinde derhal sunmaları teşvik edilir.